KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11116058
nr 1111 6058
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Blandteknik, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), landskap, signerad. - 87, motivet: 31x40
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2017
kl 19:31:38
24/5 21:04:40
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant